Marketingové konzultace tel: +420 603 922 253, e-mail: info@development4project.cz

Přednášková činnost

Zajistěte si přednášku i u Vás >>

Development_4_project

Zpětná vazba vs. kritika

Zpětná vazba je velmi citlivé téma a zároveň jedno z nejvíce podceňovaných témat ve většině firem. V množství firem se s ní pojí řada komplikací. Ukážeme, že to jde jinak.

Development_4_project

Práce s pravidly uvnitř firmy

Mají pravidla opravdu sloužit k omezování lidí nebo právě k tomu, aby lidem dodala jistotu a pocit  bezpečí? Společně se na toto téma podíváme z jiného pohledu.

Development_4_project

Osobní efektivita

Jak dosáhnout ve svém osobním i profesním životě vysoké osobní efektivity? Je to snadnější, než se zdá. Zabrousíme do tohoto tématu a ukážeme si pár fíglů, jak na osobní efektivitu.

Co říkají o našich přednáškách?

Jakub připravil pro náš tým seminář o zpětné vazbě přesně na míru. Od teoretického ukotvení, přes diskuzi až po vtipný a přitom velmi efektivní nácvik se přesně trefil do potřeb vedení i kolektivu Beztíže. Děkujeme!
Další reference najdete také na soc. sítích a Google firmách

Kde nejčastěji přednášíme

Děláme přednášky pro vzdělávací organizace, zaměstnance firem, ale také na konferencích pro pracovníky s mládeží, táborové spolky nebo třeba školy.

Proběhlé přednášky

Příprava táborových vedoucích na tábor
Pro: Táborové vedoucí

V roce 2022 jsme uspořádali přípravný den pro nováčky  v řadách táborových vedoucích. Probrali jsme pravidla při práci s dětmi, bezpečnost, reflexe i zpětnou vazbu.

ilustracni_zpetna_vazba
(Ne)jen přednáška: Práce s pravidly při práci s dětmi
Pro: Táborové vedoucí rekreačního střediska Radost.

V červnu roku 2019 jsme se podíleli na víkendovém školení vedoucích rekreačního střediska Radost. Kromě téma „Pravidel“ jsme zabrousili i do témat „Zpětné vazby a Reflexe“.

ilustracni_osobni_efektivita
Přednáška: Osobní efektivita aneb buď pánem svého času
Pro: Pražský Barcamp 2019

V dubnu roku 2019 proběhla v prostorách Microsoftu konference pro mládež a aktivní studenty, kteří chtějí od života něco víc.  Tentokrát však na téma „Osobní efektivity“.

Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: ESN (Erasmus Student Network)

V dubnu roku proběhla také přednáška „Zpětná vazba vs. kritika“ pro mladé leadery z Erasmus Student Network (ESN).

Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: Sdružení dobrovolných aktivit INEX

V březnu roku 2019 proběhla přednáška na téma „Zpětné vazby vs. kritiky“ pro skupinu dobrovolníků z INEX. Byla to skvělá zkušenost.

(Ne)jen přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: CVVZ Hlinsko 2018 (Celostátní velká výměna zkušeností)

V listopadu roku 2018 jsme opět vedli přednášku na Celostátní velké výměně zkušeností pro pracovníky s mládeží a dětmi z mnoha koutů České republiky. Kromě téma „Zpětné vazby“ jsme rozebrali také téma „Reflexe při práci s dětmi“.

ilustracni_zpetna_vazba
ilustracni_zpetna_vazba
Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: Gymnázium nad Kavalírkou Praha

V květnu v roce 2018 jsme byli studenty pozváni tentokrát na gymnázium v Praze, kde jsme spolu se studenty rozebrali téma „Zpětné vazby“  (ne)jen směrem k učitelům.

Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: Pražský Barcamp 2018

V dubnu roku 2018 proběhla v prostorách Microsoftu konference pro mládež a aktivní studenty, kteří chtějí od života něco víc.  Přednáška byla na téma „Zpětná vazba vs. kritika“.

ilustracni_zpetna_vazba
(Ne)jen přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: RVVZ Šumperk 2018 (Regionální velká výměna zkušeností)

V březnu roku 2018 jsme s přednáškou „Zpětná vazba vs. kritika“ a také „Reflexe při práci s dětmi“ zabrousili na Regionální velkou výměnu zkušeností (RVVZ) opět do Šumperku.

(Ne)jen přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: CVVZ Šumperk 2017 (Celostátní velká výměna zkušeností)

V listopadu roku 2017 jsme měli tu čest vést přednášku na Celostátní velké výměně zkušeností pro pracovníky s mládeží a dětmi z mnoha koutů České republiky. Kromě tématu „Zpětné vazby“, jsme rozebrali také téma: „Reflexe při práci s dětmi“. 

ilustracni_zpetna_vazba
ilustracni_zpetna_vazba
Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: Gymnázium Matyáše Lercha v Brně

V květnu roku 2017 jsme na základě přednášky na pražském Barcampu byli studenty pozváni na prestižní gymnázium v Brně, kde jsme spolu se studenty rozebrali téma „Zpětné vazby“, (ne)jen směrem k učitelům.

Přednáška: Zpětná vazba vs. kritika
Pro: Pražský Barcamp 2017

V dubnu roku 2017 proběhla v prostorách Microsoftu konference pro mládež a aktivní studenty, kteří chtějí od života něco víc.  Vedli jsme tam přednášku na téma „Zpětné vazby“. Tenkrát to byla premiéra naší přednáškové činnosti.

ilustracni_zpetna_vazba

Máte zájem o nějakou z našich přednášek?

Přesunout se na začátek