Marketingové konzultace tel: +420 603 922 253, e-mail: info@development4project.cz

Jak to začalo

Původně jsem v tom byl sám. Vzdělával jsem se a to, co jsem se naučil, jsem používal, kde to jen šlo. Něco fungovalo, něco nikoliv. Radil jsem lidem na sociálních sítích, aplikoval jsem schopnosti jako provozní v restauraci. Získal jsem zakázky, ale sám jsem to prostě nestíhal. Dostal jsem možnost organizovat konferenci, kde jsem vedl tým lidí. Potom další. Prošel jsem i několika pozicemi marketingového a PR manažera, proces manažéra a sbírat zkušenosti dál a dál.

Vždy mě upoutávali lidé, kteří chtějí od života něco víc a makají na tom, a přestože mají mnoho bariér, nevzdávají to.

Měl jsem a mám kolem sebe desítky inspirativních lidí, sledoval jsem jejich aktivitu a zájem pomáhat, vytipoval jsem si lidi a ty jsem kontaktoval, představil jsem jim svou vizi. Zaujalo je to a chtěli se na tom podílet. Začalo to grafikem, pokračovalo to copywriterkou, machrem na tvorbu videa, koučem, velmi schopnou majitelkou reklamní agentury.

Všichni jsme měli společné hodnoty.

Chtěli jsme pomáhat lidem, kteří to potřebují, rozvíjet své okolí, které to potřebuje. Každý v něčem vynikal… Někdo uměl mluvit, někdo psát, někdo zase uvádět věci do pohybu a dávat dohromady ty správné lidi.
prednaska_inex
Školení v Dobro Akademii
jakub_jonas__prednaska
Týdenní kemp u Petra Urbance
prednaska_prazsky_barcamp_2019
Přednáška pražský Barcamp

Až jsem si jednou položil otázku:

„Mám kolem sebe lidi, kteří rádi pomáhají a každý je dobrý v tom, co dělá, je si vědom toho, že je stále co zlepšovat a má zájem to zlepšovat. Na druhou stranu mám kolem sebe mnoho lidí, kteří začínají podnikat a řeší životní překážky, které se nám povedlo překonat, ale chybí jim jedna zásadní věc: ten správný člověk, který jim ukáže, jak vyřešit přesně to, co potřebují. Tak na co ještě čekám? Mám kolem sebe lidi, kteří mají problém, a mám kolem sebe lidi, kteří ty problémy pomáhají řešit. Je na čase přijít na trh s komplexním produktem, který pomůže řešit problémy, zejména začínajících podnikatelů nebo majitelů firem, kterým firma nefunguje tak, jak si představují. Tento společný zájem a myšlenka nás spojuje.“

Jakub Jonáš

A právě takto vznikla – nazvěme to třeba – agentura.

"Život je jako knížka. Můžeš v něm vytvořit, co budeš chtít, a když ti dojde tužka nebo papír, stačí jen jít a ten problém vyřešit." Jakub Jonáš

Po třech letech fungování jako živnostník jsem své aktivity v roce 2019 povýšil na s. r. o. V aktuální době mě prošlo rukama přes 175 klientů a více než 400 projektů z různých oborů.

Moje oblast zaměření jsou nyní zejména marketingové analýzy a tvorba vnitřních (nejen) marketingových procesů.  Nyní se věnuji primárně činnosti marketingového stratéga a konzultanta.

Přesunout se na začátek