Marketingové konzultace tel: +420 603 922 253, e-mail: info@development4project.cz

Naše služby

Marketingové analýzy

Mnoho běžných podnikatelů neví, jak dělat správně marketing a nikdo jim to není schopen pořádně vysvětlit. Běžně platí desetisíce do reklam a zda fungují pouze odhadují. My jim pomáháme s analýzou stávajících možností a poukazujeme na úskalí a prostory k vylepšení.

Výkonnostní analýzy

Máme také mnoho klientů, kteří nevědí, zda mají interní firemní procesy správně nastaveny a zda z nich nemohou vytěžit ještě více a to v zájmu všech stran. V tuhle chvilku přicházíme s podrobným rozborem interního klimatu firem a odhalujeme příležitosti k zlepšení.

Webové analýzy

Máme za sebou už mnoho webu, a proto dokážeme velmi dobře určit marketingový potenciál webových stránek. Také dokážeme zjistit, zda weby funguji či zdánlivě nefungují a jak s tím naložit. Běžně se setkáváme s klienty, kteří mají pocit, že web nefunguje, ale často je přesvědčíme o opaku.

Začneme od píky...
Zajistěte si úvodní analýzu zdarma!

Navrhovat nějaké řešení bez analyzování skutečných potřeb projektu a klientů by bylo příliš krátkozraké.

Co o nás říkají?

Děkuji Kubovi za profesionální spolupráci při tvorbě webu. Dokáže pružně reagovat na mé požadavky a podněty, a upravit je do publikovatelné formy. Můžu doporučit jeho služby všem, kdo jako já ovládá svůj obor, ale vytvoření pěkného webu je pro nás noční můrou...
Se spoluprací jsme spokojení, odnášíme si spousty podnětů pro další rozvoj našeho projektu. Nejvíce si ceníme pružné komunikace a reakce na naše požadavky. Děkujeme
Pro me jako pro kouče je dulezite mit webovky vice osobni. Kuba velmi dobre pochopil co potrebuji a za dve hodiny jeho prace mi udelal osobite stranky. Byl jsem velmi spokojeny. Navic jsem v balícku dostal tipy na osvedcene profiky v pribuznych oborech. Spolupracuji jen s temi nejlepsimi a tam Jakub patri. Doporucuji ho i Vám!
Jakube, umíš to, co mnoha lidem chybí. Umíš nahodit motor, správně nasměrovat a vytáhnout z člověka to nejlepší. S praktickým uvedením do praxe. Krok po kroku rozjet úspěšné podnikání. Díky za rozpohybování z mé strnulosti a za velikou pomoc v tom, abych byla co nejrychleji a nejvíce úspěšná a věřila tomu hned na začátku. Spadl jsi mi v pravý čas přímo z nebe. Všem budu doporučovat Tebe. S Tebou to jde vskutku skvěle!!!! Obdivuji přes Tvůj nízký věk Tvou životní vyzrálost, upřímnost, empatii, energii a odvahu. A to namotivuje a nakopne každého. S láskou a úctou Martina Hobzová.
Jakubovi patří mé velké díky. Je to úžasný mladý člověk. Elán a pozitivní energie, to je to, co ho vystihuje. Nedovedu si představit, že by dokázal odmítnout nějakou příležitost nebo klienta. Obdivuji na něm to, že vždy vidí sklenici spíš poloplnou než poloprázdnou a nebojí se žádné výzvy. Mně a mému projektu Podnikající student pomohl hned několikrát. Nejvíce jsem ocenila naší spolupráci při propagaci samotného projektu a především technickou pomoc. Potřebujete-li pomoci se svým projektem, tak Jakub je ten správný člověk. Nejenže vám pomůže, ale má dar propojit vás s těmi správnými lidi a v podnikání jsou kontakty ceněny zlatem. Díky moc a těším se na další spolupráci.
Dodavatel korektne a rychlo reagoval na poziadavky. Sam navrhoval upravy, ktore by pomohli konecnemu vysledku, doporucil nastroje pre dalsi rozvoj. Zakazku dokoncil v slubenom termine. Mozem len doporucit a sam rad vyuzijem pre dalsie projekty.
Další reference najdete také na soc. sítích a Google firmách

Najdeme společnou řeč?
Začněme úvodní analýzou zdarma.

Navrhovat nějaké řešení bez analyzování skutečných potřeb projektu a klientů by bylo příliš krátkozraké.

Přesunout se na začátek